Strona glówna :: Placówki stomatologiczne :: Kielce / świętokrzyskie :: PROFIDENT Praktyka Dentystyczna i Chirurgiczna lek. stom. Jerzy Zbożeń


Kielce , Daleka 19
tel.: 041 342 88 12
Strona internetowa: www.profident.pl

Specjalizacje: Protetyka


O nas
Nasza praktyka oferuje Państwu szereg unikalnych usług stomatologicznych, które mogą pomóc Wam i Waszym dzieciom w zdrowym i komfortowym życiu.
Służymy Państwu pomocą od ponad 20 lat dbając o to, aby Wasz uśmiech wyglądał pięknie. Opiekę zapewnia doświadczony zespół lekarzy i asystentek.
Mając na uwadze dobro naszych pacjentów wciąż podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach krajowych i zagranicznych. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam również organizować szkolenia dla stomatologów z terenu całej Polski.

Wyposażenie
W codziennej praktyce wykorzystywane są nowoczesne, komputerowe metody bezbolesnego znieczulania, unikalna, mało inwazyjna, jedyna jak do tej pory w kraju tomografia komputerowa, cyfrowy system wykonywania zdjęć rentgenowskich minimalizujący niemal do zera szkodliwą dawkę promieniowania, kamera zewnątrzustna, specjalny system ultradźwiękowy wspomagający leczenie chorób tkanek przyzębia. Wszystkie te nowoczesne systemy lecznicze i diagnostyczne sprawiają, że leczenie w naszej praktyce jest bardziej skuteczne i przewidywalne. Do tej pory implantolog oceniał warunki wszczepienia implantu na podstawie klasycznego dwuwymiarowego zdjęcia rentgenowskiego, które przedstawiało jedynie długość i szerokość kości nie pokazując jednak jej grubości. Dentysta często dopiero po odsłonięciu kości przekonywał się o rzeczywistych możliwościach implantacji. Dzięki tomografii komputerowej Accuitomo możliwe jest trójwymiarowe obrazowanie kości, planowanie rodzaju implantów jakie będą użyte podczas zabiegu, sprawdzanie ich wzajemnej pozycji.

Oferta
Jesteśmy przodującym w kraju ośrodkiem zajmującym się kanałowym leczeniem zębów, implantologią, protetyką i stomatologią zachowawczą.
Bardziej skomplikowane zabiegi, szczególnie leczenie kanałowe korzeni zębowych jest prowadzone z użyciem mikroskopu. Ten sposób pracy pozwala lekarza pozwala na niezwykle precyzyjne i delikatne wykonanie zabiegu.
Duży nacisk kładziemy na profilaktykę, od lat wiadomo, że najskuteczniejszym sposobem dbania o zęby jest zapobieganie.

Rejestracja
Korzystamy ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowości współczesnej stomatologii, Możemy w ten sposób spełnić większość Państwa oczekiwań. Pacjenci oczekujący na zabieg mają mozliwość korzystania z dostępu do internetu, a dla najmłodszych czekają drobne upominki za odwagę.
Termin wizyty można ustalić osobiście lub telefonicznie. Możliwa jest również rejestracja poprzez internet. Na stronach www.profident.pl znajduje się formularz rejestracyjny. Również tą drogą mogą Państwo otrzymać fachową poradę stomatologiczną.

Zapraszamy do naszych gabinetów codziennie w godzinach 9-20

    

 Redakcja portalu:
 redakcja@stomatologia-polska.pl

 Sprzedaż reklam:
 temidaczasopisma@post.pl

Copyright C 2007 Wydawnictwo Temida   |  Wykonanie