Strona glówna :: Placówki stomatologiczne :: Krakow / małopolskie :: Dentist Stomatologia Estetyczna Dr n. med Maciej Żarow

Uczestnik rocznika:
Kraków , Plac Inwalidów 7/5
tel.: 012 632 10 55
Strona internetowa: www.dentist.com.pl

Specjalizacje: Protetyka , Ortodoncja, Implantologia, Endodoncja, Stomatologia dziecięca, Stomatologia zachowawcza, Periodontologia, Chirurgia stomatologiczna


Dentist do klinika świadcząca wyspecjalizowane i wysoko kwalifikowane usługi dentystyczne. To pieczołowicie dobrany zespół fachowców z różnych dziedzin stomatologii, oferujący naszym pacjentom kompleksową ochronę zdrowia.

Korzystamy z wiedzy i doświadczeń najlepszych, współpracujących z nami krajowych i zagranicznych specjalistów stomatologii estetycznej, endodoncji i implantologii. Stale pogłębiamy swoją wiedzę i doskonalimy umiejętności praktyczne, co owocuje ciągłym wzrostem naszych kompetencji. W pracy wykorzystujemy doświadczenia zdobyte w najlepszych uniwersytetach Europy.

Używamy najnowocześniejszego sprzętu i najlepszych materiałów co gwarantuje, że uzyskane przez nas efekty leczenia długo, efektywnie i efektownie służą ludziom, którzy nam zaufali.

Dentist zajmuje się przede wszystkim stomatologią estetyczną.

Największą nagrodą dla nas jest wspaniały uśmiech pacjenta – uśmiech, który zmienia jakość życia i sprawia, że wszyscy czujemy wielką satysfakcję z dobrze wykonanego dzieła.

Zapraszamy do naszej kliniki, która – jak oceniają pacjenci ujmuje miła i przyjazną atmosferą

Dr n. med. Maciej Żarow

 Redakcja portalu:
 redakcja@stomatologia-polska.pl

 Sprzedaż reklam:
 temidaczasopisma@post.pl

Copyright C 2007 Wydawnictwo Temida   |  Wykonanie