Strona glówna :: Placówki stomatologiczne :: Wrocław / dolnośląskie :: Unident - Union Prywatna Klinika Stomatologiczna lek. stom. Iwona Gnach - Olejniczak

Uczestnik rocznika:
Wrocław , Al. Kochanowskiego 20cd
tel.: 071 372 03 52
e-mail.: rejestracja@unident-union.pl
Strona internetowa: www.unident-union.pl

Specjalizacje: Protetyka , Ortodoncja, Implantologia, Endodoncja, Stomatologia dziecięca, Stomatologia zachowawcza, Periodontologia


Klinika stworzona i prowadzona od blisko 15 lat przez lek. stom. Iwonę Gnach-Olejniczak, członka krajowych i zagranicznych organizacji naukowych: PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne), OSIS, EAO (European Association of Osseointegration), IAO (International Association of Orthodontics), PTO (Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego) oraz SPLS (Stowarzyszenie Polskich Lekarzy Stomatologów).

Iwona Gnach-Olejniczak jest uczestnikiem wielu konferencji, zjazdów, sympozjów, kursów krajowych i zagranicznych (USA, Szwajcaria, Austria, Niemcy, Francja, Szwecja). Decydujące znaczenie posiada stała współpraca z prof. R. Lazzara, lekarzem, twórcą i właścicielem systemu implantologicznego 3i (Implants Innovations) w Palm Beach Garden na Florydzie, polegająca na wdrażaniu najnowszych technik chirurgicznych zarówno w Palm Beach Garden jak i w naszej klinice we Wrocławiu.

Klinika Unident-Union utrzymuje stałą współpracę z międzynarodową grupą stomatologów i techników światowej rangi, by zapewnić swym pacjentom najwyższej jakości kompleksowe leczenie.

Implanty do inwestycja bez ryzyka

98,9% - takim odsetkiem powodzenia integracji implantu z kością wyraża się skuteczność stosowanego w Unident-Union systemu implantologicznego amerykańskiej firmy 3i. Dzięki tej statystyce otrzymują Państwo 10 lat gwarancji na wszczepione u nas implanty.
Na pełen sukces czyli na optymalną estetykę i funkcję uzębienia wpływają techniki chirurgiczno - ortodontyczno-protetyczne prowadzące do profilowania tkanek z wykorzystaniem ich naturalnego potencjału. Wszystko to ma na celu uzyskanie prawidłowej linii dziąseł i brodawek międzyzębowych, optymalnej estetyki biało- czerwonej tak, jak oczekują tego nasi pacjenci.

Ortodoncja

Ta dziedzina stomatologii wydaje się być nieoceniona. Bo tak jak, u dzieci leczenie to jest powszechne, tak u dorosłych, bez względu na wiek, jest to coraz częściej wstępne leczenie niezbędne do prawidłowego umieszczenia implantu, jak również do zaprojektowania "nowego uśmiechu".
Specjalizujemy się w ulubionej przez naszych pacjentów ortodoncji nieekstrakcyjnej (plan leczenia w 95% przypadków nie uwzględnia usuwania zębów stałych u dzieci i dorosłych). To amerykańska szkoła ortodontyczna leczenia nieekstrakcyjnego, kładąca szczególny nacisk nie tylko na uzyskanie optymalnych warunków zgryzu, ale również estetyki profilu całej twarzy pacjenta. W Unident-Union stosujemy najnowo-cześniejsze systemy aparatów, które skracają czas leczenia nawet do kilkunastu miesięcy.

Najnowsze technologia

W naszej klinice wykorzystywane są nowoczesne, komputerowe metody bezbolesnego znieczulania. The Wand, cyfrowy system wykonywania zdjęć RTG, minimalizujący prawie do zera szkodliwą dawkę promieniowania, kamera zewnątrzustna, mikroskop do precyzyjnego leczenia kanałowego, laser diodowy oraz Orthopantomograf Planmeca, który gwarantuje najlepszą diagnostykę i najwyższą precyzję w planowaniu wykonywanych zabiegów: implantologii, ortodoncji nieekstrakcyjnej, pełnoprofilowej protetyki, systemów wybielania zębów.

Zaproszenie

Z największą przyjemnością gościć będziemy Państwa w naszej klinice w komfortowych pomieszczeniach na niespełna 800 m2, gdzie do dyspozycji Państwa oddajemy:
  • pokoje pobytowe (TV, tel, Internet),
  • blok operacyjny,
  • bar z wyjątkową atmosferą… i coś jeszcze…
…ale To powinniście Państwo zobaczyć sami…


  

 Redakcja portalu:
 redakcja@stomatologia-polska.pl

 Sprzedaż reklam:
 temidaczasopisma@post.pl

Copyright C 2007 Wydawnictwo Temida   |  Wykonanie